Archiv pro měsíc: Srpen 2022

Tokyo Mew Mew New 8 díl

Dívky z kavárny Mew Mew se účastní plavby na výletní lodi s večírkem, kde se ochutnávají nové výtvory Akasaky. Večírku se účastní i mladší sourozenci Pudding. Plavbu jim ovšem naruší vetřelci Pai a Truto.

Rubriky: Tokyo Mew Mew New | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tokyo Mew Mew New 8 díl

Tokyo Mew Mew New 7 díl

Kisshu dostane posilu v dalších vetřelcích Tarutovi a Paiovi. Zakura začíná pracovat v kavárně Mew Mew. Ichigo se chodí dívat na Aoyamu jak trénuje kendo. U toho je však napadnou Chimera Animals které vytvořil Pai.

Rubriky: Tokyo Mew Mew New | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tokyo Mew Mew New 7 díl

Tokyo Mew Mew 16 díl

Lettuce se v knihovně zakouká do Edomurasaki Norihira. Po škole za ním pokaždé pospíchá a potom si spolu povídají o knížkách. Tuto zamilovnou (jednostranně) idilku jim naruší další z vetřelců  Pai, který do knihovny přišel sbírat informace o lidech.

Rubriky: Tokyo Mew Mew | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tokyo Mew Mew 16 díl

Tokyo Mew Mew New 6 díl

Ichigo s ostatními dívkami se vydá do televizního studia za Zakurou, aby ji ochránili před Kisshuem, který se rozhodl, že ji musí odstranit. Dostat se do studia není ovšem vůbec lehké.

Rubriky: Tokyo Mew Mew New | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tokyo Mew Mew New 6 díl

Tokyo Mew Mew New 5 díl

Minto je pořád skleslá potom, co ji obdivovaná Zakura řekla, že je otravná. Ostatní dívky se ji proto rozhodnou navštívit, aby jí zlepšili náladu. Díky Pudding skončí všechny promočené a nakonec u Minto v pokoji. Dívčí párty jim ovšem naruší … Celý příspěvek

Rubriky: Tokyo Mew Mew New | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tokyo Mew Mew New 5 díl